Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

W ramach projektu SPIN realizujemy usługi dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski.
Można by zadać pytanie skąd firmy wiedzą o SPINie?  Od września 2017r nawiązaliśmy owocną współpracę z Ambasadą Współpracy.

W dniach 12-13 maja 2018r w Nowym Targu - Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego - Partnera w projekcie SPIN, było uczestnikiem Podhalańskich Targów Budownictwa.

Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. jest Instytucją Otoczenia Biznesu działającą na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w mieście i stanowi wsparcie dla pełnej obsługi biznesu poprzez kompleksowość usług:
• pozyskiwanie inwestorów i najemców poprzez sprzedaż i dzierżawę działek i nieruchomości
• wsparcie przedsiębiorstw w rozwijaniu działalności
• współpracę z instytucjami okołobiznesowymi 
• promowanie idei networkingu w biznesie

Dla kogo?

  • Jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą
  • Prowadzisz działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie dłużej niż 3 lata
  • Znajdujesz się na etapie podpisywania umowy inwestycyjnej i posiadasz już dokument potwierdzający nawiązanie wstępnej relacji z inwestorem

Projekt "SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy" jest realizowany przez krakowskie uczelnie: Akademię Górniczo - Hutniczą, Politechnikę Krakowską i Uniwersytet Jagielloński, na rzecz MŚP z Małopolski.

W tym roku wiosna nie była dla nas zbyt przychylna. Przyszła późno, nie była zbyt przyjazna nam w marcu, w kwietniu narzekaliśmy na chłód, 12 maja w Polsce padał jeszcze śnieg i dopiero w II połowie maja zaczęliśmy cieszyć się błękitnym niebem i południowym wiatrem już tak w pełni. Ciach-prach!

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72a, Kraków, I piętro, Pok. 113

Tel.: 12- 299 06 62

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.pl