Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
 Ulotka Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Sieć Badawcza Łukasiewicz przedstawiająca laborantkę w okularach ochronnych, odmierzającą środek chemiczny do próbówki, za pomocą pipety. Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie!  Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313 Tel.: 12- 299 06 62, e-mail: spin@umwm.malopolska.pl www.spin.malopolska.pl  Chemia obejmuje w szczególności programy zmierzające do implementacji nowych związków, materiałów i technologii chemicznych, w tym rozwiązań z dziedziny inżynierii chemicznej, ochrony zdrowia, przemysłu rolno-spożywczego, drzewnego i celulozowo-papierniczego; chemią biologiczną i środowiskową, energetyką, surowcami naturalnymi, gospodarką odpadami, materiałami dla potrzeb budownictwa i transportu, zaawansowanymi materiałami i nanotechnologiami oraz sensorami.  PARTNER PROJEKTU Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie jest wyspecjalizowaną jednostką badawczą i wdrożeniową, realizującą badania ze wszystkich obszarów związanych z materiałami budowlanymi, szkłem, ceramiką techniczną, medyczną i balistyczną, a także z biomateriałami i ochroną środowiska. Posiada akredytowane Laboratorium Badawcze i jest członkiem wielu organizacji naukowych i technicznych, krajowych oraz międzynarodowych. Instytut działa jako Centrum Transferu Wiedzy w ramach projektu SPIN. Na przedsiębiorców z Małopolski zainteresowanych opracowaniem lub wdrożeniem innowacji czekają eksperci. W ramach projektu przedsiębiorcy mogą uzyskać między innymi: audyt wstępny, który określi ogólną sytuację firmy, audyt technologiczny pogłębiony, który zaproponuje rozwiązanie technologiczne, wzmacniające konkurencyjność firmy, doradztwo w zakresie ubiegania się o wsparcie w formie bonów na innowacje, doradztwo w procesie negocjacji i zawierania umów w zakresie prac B+R.  DLA TWOJEJ FIRMY z usług Centrum w ramach projektu SPIN mogą skorzystać przedsiębiorstwa z Małopolski działające na rynku materiałów budowlanych – od producentów kruszyw, cementu, betonu, systemów ociepleń, szkła przemysłowego i użytkowego, płytek ceramicznych, okien i drzwi, materiałów do dekoracji wnętrz, aż po architektów i konserwatorów sztuki.  Udzielone wsparcie zostanie sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach obowiązującego limitu pomocy de minimis. Przedsiębiorcy zapłacą jedynie równowartość 23% VAT ceny usługi.  Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja! Skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego lub bezpośrednio z Centrum Transferu Wiedzy: Ulica Cementowa 8, 31-983 Kraków, Telefon: 12 683 79 74, lub 12 683 79 28, e-mail: ctw@icimb.pl

Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Sieć Badawcza Łukasiewicz

 Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie!

Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313 Telefon: 12- 299 06 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.spin.malopolska.pl

Chemia obejmuje w szczególności programy zmierzające do implementacji nowych związków, materiałów i technologii chemicznych, w tym rozwiązań z dziedziny inżynierii chemicznej, ochrony zdrowia, przemysłu rolno-spożywczego, drzewnego i celulozowo-papierniczego; chemią biologiczną i środowiskową, energetyką, surowcami naturalnymi, gospodarką odpadami, materiałami dla potrzeb budownictwa i transportu, zaawansowanymi materiałami i nanotechnologiami oraz sensorami.

PARTNER PROJEKTU Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie jest wyspecjalizowaną jednostką badawczą i wdrożeniową, realizującą badania ze wszystkich obszarów związanych z materiałami budowlanymi, szkłem, ceramiką techniczną, medyczną i balistyczną, a także z biomateriałami i ochroną środowiska. Posiada akredytowane Laboratorium Badawcze i jest członkiem wielu organizacji naukowych i technicznych, krajowych oraz międzynarodowych. Instytut działa jako Centrum Transferu Wiedzy w ramach projektu SPIN. Na przedsiębiorców z Małopolski zainteresowanych opracowaniem lub wdrożeniem innowacji czekają eksperci. W ramach projektu przedsiębiorcy mogą uzyskać między innymi: audyt wstępny, który określi ogólną sytuację firmy, audyt technologiczny pogłębiony, który zaproponuje rozwiązanie technologiczne, wzmacniające konkurencyjność firmy, doradztwo w zakresie ubiegania się o wsparcie w formie bonów na innowacje, doradztwo w procesie negocjacji i zawierania umów w zakresie prac B+R.

DLA TWOJEJ FIRMY z usług Centrum w ramach projektu SPIN mogą skorzystać przedsiębiorstwa z Małopolski działające na rynku materiałów budowlanych – od producentów kruszyw, cementu, betonu, systemów ociepleń, szkła przemysłowego i użytkowego, płytek ceramicznych, okien i drzwi, materiałów do dekoracji wnętrz, aż po architektów i konserwatorów sztuki.

Udzielone wsparcie zostanie sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach obowiązującego limitu pomocy de minimis. Przedsiębiorcy zapłacą jedynie równowartość 23% VAT ceny usługi.

Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja! Skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego lub bezpośrednio z Centrum Transferu Wiedzy: Ulica Cementowa 8, 31-983 Kraków, Telefon: 12 683 79 74, lub 12 683 79 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne