Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

Energetyka, fotowoltaika, pompy ciepła  to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się podczas XXI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XVI Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia.  Wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających, ponownie w Targach Kielce już 28 lutego. 

W dniu 8 stycznia 2018r w Sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zebrało się blisko 100 przedstawicieli nauki, biznesu i samorządu, by z bliska przyjrzeć się co oferują naukowcy w ramach projektu "SPN - Małopolskeie Centra Transferu Wiedzy 2.0".

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Małych i Średnich Przedsiębiorstw na XI spotkanie pt. IATI* Monday Business Meeting (IATI MBM) dot. Projektu SPIN w Małopolsce organizowane we współpracy z Instytutem Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, które odbędzie się w dniu 08.01.2018r.
w Urzędzie Marszałkowskim ul. Racławicka 56, w sali 702 na VII piętrze (sala sesyjna).

Po raz kolejny przedstawiciel projektu "SPIN -  Małopolskie Centra Transferu Wiedzy" wziął udział w spotkaniu poświęconemu szukaniu sposobu dotarcia do przedsiębiorców, działającym na terenach wiejskich, gdzie wdrażanie innowacji jeśli jest potrzebne, to bardzo trudno dostępne.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72a, Kraków, I piętro, Pok. 113

Tel.: 12- 299 06 62

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.pl