Spin - małopolskie centra transferu wiedzy

Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

Przedsiębiorco!

Zapraszamy Cię do naszego punktu kontaktowego. W ramach działalności punktu realizujemy bezpłatne wsparcie w rozwoju biznesu. Udzielamy konsultacji w zakresie rozwijania działalności poprzez zaproszenie do skorzystania z usług doradczych realizowanych przez Centra Transferu Wiedzy a także pomożemy Ci w zdefiniowaniu i realizacji rozwoju potencjału biznesowego wykorzystując metodę i narzędzia coachingowe adekwatne do Twoich potrzeb.

Jeżeli zależy Ci na:

- wyznaczaniu i osiąganiu celów w Twoim biznesie,

- skoncentrowaniu się na rezultatach w obszarach poprawy wyników finansowych, zarządzania ludźmi, podejmowania decyzji,

- rozwijaniu kreatywności, która przełoży się na skuteczne prowadzenie biznesu,

Punktem wyjścia może być chęć w:

  • rozwoju kadr (motywowanie, usamodzielnianie, rozwijanie kreatywności),
  • wdrażanie wszelkich zmian w tym zmiany nieefektywnych procesów,
  • poprawa relacji i komunikacji wewnątrz organizacji
  • osiąganie wybranego celu,
  • odkrywanie nowych możliwości
  • usprawnianie działających procesów,
  • i wiele innych.

Zapraszamy Cię na konsultacje coachingowe do naszego Punktu kontaktowego.

Umów się na „zerowe” spotkanie, na którym dowiesz się jak możemy pracować.

Konsultacje są bezpłatne w ramach działalności Punktu Kontaktowego dla Przedsiębiorców a także w ramach współpracy z Centrami Transferu Wiedzy w zakresie świadczonych przez nich usług.

Zapisy pod nr telefonu 12 299 08 27

Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się innowacyjny konkurs FIO Małopolska Lokalnie - Północ, w którym liczy się przede wszystkim POMYSŁ!

Kolejne spotkanie w Małopolsce. Eksperci z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii spotkają się z przedsiębiorcami z Podhala w dniu 12 lipca 2018r w Termach Chochołowskich. Tematem spotkania jest Zanieczyszczenie powietrza - koszt dla mieszkańców i firm - jak wspierać firmy w zmniejszaniu ich obciążeń dla środowiska i ludzi?

Prawdopodobnie wielokrotnie zadawaliście sobie pytanie, czy mogę zrobić coś więcej, aby mniej płacić za prąd, ogrzewanie? Jak obniżyć rachunki, dzięki czemu zwiększę zyski firmy? Z drugiej strony macie Państwo rodziny, dzieci, lubicie swoich sąsiadów – prowadząc firmę nie chcecie szkodzić ich zdrowiu, gdy Wasza produkcja czy usługi wiążą się ze spalaniem/pyleniem. Czy są jakieś inne możliwości, aby nadal prowadzić firmę, ale zdrowiej i taniej?

TAK!

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72a, Kraków, I piętro, Pok. 113

Tel.: 12- 299 06 62

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.pl