Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

MARR S.A. kolejnym pośrednikiem finansowym w Małopolsce udzielającym pożyczek płynnościowych

Od 1 lipca Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczęła przyjmowanie wniosków o unijne pożyczki płynnościowe dla MŚP na atrakcyjnych warunkach. Pożyczki zostały uruchomione w ramach realizacji Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej – Pakietu Płynności Finansowej. 

10. Małopolski Dzień Uczenia się przez całe życie

Już 7 i 8 czerwca obchodzimy 10. Małopolski Dzień Uczenia się przez całe życie. Tym razem MDU odbywa się pod hasłem „E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela”. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w sposób zdalny.

Małopolska Tarcza Antykryzysowa dla Przedsiębiorców

Rusza wsparcie dla przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej

Istotą projektu grantowego jest udzielanie przedsiębiorcom z sektora MŚP bezzwrotnych grantów przeznaczonych na zaspokojenie potrzeb związanych z zachowaniem płynności finansowej w celu utrzymania zadeklarowanej liczby pracowników z Małopolski w przeliczeniu na pełny wymiar czasu w okresie 3 miesięcy od dnia złożenia wniosku o przyznanie bonu rekompensacyjnego.

Pożyczki płynnościowe POIR dla firm

Bank Gospodarstwa Krajowego uruchomił Pożyczki Płynnościowe z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój dla mikro, małych i średnich firm. Jest to pomoc dla firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19.

Bony na innowacje - konkurs 2020

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, masz pomysł na nowy produkt, który trafi w gusta lub potrzeby Twoich klientówpoprawi kondycję finansową firmy, to ta informacja jest właśnie dla Ciebie. 29 lutego 2020 rusza kolejny nabór wniosków na bardzo popularne wśród przedsiębiorców Bony na innowacje

Już po raz szósty małopolskie firmy będą miały niepowtarzalną okazję na realizację planów rozwojowych dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

logotypy unijne