Baner promocyjny Małopolskiego Dnia Uczenia się przez całe życie

10. Małopolski Dzień Uczenia się przez całe życie

Już 7 i 8 czerwca obchodzimy 10. Małopolski Dzień Uczenia się przez całe życie. Tym razem MDU odbywa się pod hasłem „E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela”. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w sposób zdalny.

 Wydawać by się mogło, że właściciel firmy, który założył i prowadzi już swoją działalność, nie musi zawracać sobie głowy edukacją i doszkalaniem się. Nic bardziej mylnego! Żeby rozwijać działalność i nadążyć za zmieniającymi się warunkami rynkowymi, przedsiębiorca nie tylko powinien, ale wręcz musi wyznawać ideę uczenia się przez całe życie.

W ramach 10. Małopolskiego Dnia Uczenia się przez całe życie przewidziano webinaria, które mogą być przydatne także dla osób prowadzących własny biznes. Na uwagę zasługują np. prelekcje pt. „Najnowsze zmiany w prawie pracy – webinarium”, „Przeniesienie biznesu z offline do online w dobie kryzysu, na przykładzie firmy szkoleniowej –webinarium”, „Kompetencje XXI wieku – jak je rozwijać?”, czy „Co każdy powinien wiedzieć o podatkach – webinarium”.

Szczegółowe informacje dot. zapisów na wydarzenia oraz harmonogram dostępne są pod linkiem: http://bit.ly/MalopolskiDzien2020

Serdecznie zapraszamy do udziału!