Baner przedstawia koła zębate zachądzące na siebie. W środku kół znajdują się symbole innowacyjnych techhnologii i rozwiązań. Na dole napis: Przedsiębiorco, znajdź naukowaca do współpracy.

Baza Naukowców na wyciągnięcie ręki! Skorzystaj z niej już dziś!

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Masz już gotowy produkt lub usługę, ale chcesz je ulepszyć? Skorzystaj z pomocy sektora nauki ! Dzięki Bazie Naukowców błyskawicznie znajdziesz naukowca, który wspomoże Twoje działania obszerną wiedzą i doświadczeniem!

Odnalezienie ekspertów mogących poprawić sytuację firmy lub partnera biznesowego o specyficznych, unikatowych kompetencjach jest dużym wyzwaniem. Poszukiwanie informacji, wysyłanie wiadomości oraz przeszukiwanie zasobów Internetu pochłania wiele godzin, a i tak może okazać się mało skuteczne. Baza danych kompetencji pracowników naukowych jest propozycją nowatorskiego narzędzia, które umożliwia w krótkim czasie przy wykonaniu niedużego wysiłku odnalezienie pracownika naukowego mogącego przygotować nowatorskie rozwiązanie, bądź przedsiębiorcę z terenu Województwa Małopolskiego, chętnego do nawiązania współpracy oraz posiadającego kompetencje, które pozwolą wdrożyć, przetestować nowatorskie rozwiązania.

Baza zawiera dwa rodzaje zestawów informacji: o grupie naukowców oraz o grupie przedsiębiorców. Informacje o naukowcach (profile) zawierają m. in. takie dane jak: osiągnięcia naukowe, obszary zainteresowań naukowych, zrealizowane projekty, wdrożone rozwiązania, patenty czy informację o publikacjach. Natomiast informacje o przedsiębiorcach to: nazwa firmy, branża i lokalizacja firmy.

Dane w Bazie mogą być przeszukiwane zarówno po dokonaniu rejestracji jak i bez niej, jednak dopiero po dokonaniu bezpłatnej rejestracji użytkownik otrzymuje dostęp, nie tylko do danych zgromadzonych w bazie, ale także do możliwości nawiązania współpracy bezpośrednio za pomocą komunikatora. Dzięki takiemu rozwiązaniu, skróceniu ulega czas, jaki jest konieczny do wyszukania i nawiązania pierwszego kontaktu. Czy nawiązanie kontaktu przerodzi się w ścisłą współpracę zależy już bezpośrednio od chęci obu stron.

Aby przejść na stronę Bazy Naukowców, kliknij link poniżej:

Przejście do Bazy Przedsiębiorców