Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

szacowanie ceny do kampanii reklamowej usług w projekcie SPIN

Zapraszamy do składania ofert cenowych potrzebnych do oszacowania ceny do kampanii reklamowej usług dla przedsiębiorców w projekcie "SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy" 

Rozeznanie rynku dla Zlecenia przeprowadzenia kampanii promującej usługi dla przedsiębiorców z Małopolski w ramach projektu „SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przygotowuje się do ogłoszenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie zlecenie przeprowadzenia kampanii promującej usługi dla przedsiębiorców z Małopolski w ramach projektu „SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy”

W ramach zlecenia wymagane będzie przeprowadzenie kampanii internetowej usług doradczych dla przedsiębiorców z Małopolski wraz z pozycjonowaniem strony www.spin.malopolska.pl

Zlecenie zostanie zrealizowane do 15 grudnia 2018 roku.

Projekt szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1  do niniejszego zapytania.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na niniejsze zapytanie mające na celu przygotowanie ww. postępowania o udzielenie zamówienia i określenie jego szacunkowej wartości. Wycenę wartości zamówienia należy podać poprzez wypełnienie załączonego formularza (Załącznik nr 2) i przesłanie go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 marca 2018 roku (czwartek) do końca dnia. W cenie należy uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia.

Przedstawiona cena posłuży do ustalenia wartości szacunkowej tego zamówienia. Powyższe działanie ma charakter rozpoznania rynku celem oszacowania wartości zamówienia i nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
Opis Przedmiotu Zamówienia - kampania - SPIN
Załącznik nr 1_kampania
Załącznik nr 2_formularz do szacowania ceny

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne