Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Na grafice znajduje się oko w otoczeniu cyfr - symbol cyfryzacji, nowoczesności, innowacji

Ruszają bony na innowacje!

Rusza nabór projektów związanych z bonami na innowacje. To pierwsze takie rozdanie z nowego programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. Wnioski można składać od 30 października 2023 r. do 8 stycznia 2024 r. do godz. 15:00. Budżet konkursu wynosi blisko 9 mln zł!

Baner z nazwą konferencji "Przyszłość przemysłu 4.0". Wielogłowy 26 października 2023, siedziba firmy Wiśniowski

Konferencja "Przyszłość przemysłu 4.0" za nami!

Według danych Międzynarodowej Federacji Robotyki w 2021 r. na każde 10 tysięcy zatrudnionych w polskim przemyśle pracowników przypadały tylko 63 roboty. W Niemczech wskaźnik ten wynosi 397, w Czechach – 168, na Słowacji – 143, na Węgrzech – 115. Światowym liderem w tej kwestii jest Korea Południowa, gdzie robotów przypada ponad 931.

Grafika przedstawia kulę ziemską z zaznaczonymi punktami obrazującymi sieć współpracy

PARP ogłasza konkurs „Promocja marki innowacyjnych MŚP”

16 października rusza nabor wniosków w konkursie "Promocja marki innowacyjnych MŚP"  z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki., ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Działanie ma wspierać przedsiębiorców MŚP w rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych. Środki przeznaczone na dofinansowanie projektów w naborze to 155 mln zł. Wnioski będą przyjmowane od 16 października do 30 listopada 2023 r.

Baner z napisem Ekoinnowacje źródła energii przyszłości

Konferencja "Ekoinnowacje - źródła energii przyszłości"

11 października w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbędzie się kolejna konferencja regionalna z cyklu Innowacyjna Małopolska. Tematem wydarzenia będą ekoinnowacje, jako źródła energii przyszłości.

Baner z napisem VIII Małopolskie Forum Finansowe i logotypami Partnerów

VIII Małopolskie Forum Finansowe za nami

Zakończyło się VIII Małopolskie Forum Finansowe, w którym mieli przyjemność wziąć udział także przedstawiciele projektu SPIN. Dziękujemy za udział w prelekcji dotyczącej projektu, za wszytskie interesujące spotkania i rozmowy. 

Baner z kolorowym napisem "Małopolska Noc Naukowców już 29 września" oraz widokiem kuli ziemskiej na czarnym tle

Małopolska Noc Naukowców 2023

Wielki mi krokami zbliża się Małopolska Noc Naukowców 2023! Już 29 września na uczestników czekać  będą eksperymenty naukowe, prezentacje naukowców, wystawy, technologiczne nowinki i wiele innych atrakcji! 

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne