Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Czerwone logo Spin Campu na białym tle, pod spodem zielone logo inteligentnej specjalizacji - odnawialne żródła energii. Obok loga zielone litery z tematem SPIN Campu.

18.05 - SPIN CAMP - Odnawialne Źródła Energii. Zapraszamy do Mszany Dolnej.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie branżowe w ramach projektu „SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców”, którego tematyką będzie Transfer Technologii w kontekście Odnawialnych Źródeł Energii. Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2022 roku w hotelu Janda Resort & Conference, ul. Piłsudskiego 25, w Mszanie Dolnej o godzinie 10:30

Baner zawiera żółty tekst na szarym tle z zaproszeniem Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego do zgłaszania kandydatur do Nagrody Gospodarczej za rok 2022. W prawej części baneru na białym tle znajduje się logo małopolska innowacyjna.

Ruszył nabór do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2022!

Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Witold Kozłowski zaprasza przedsiębiorców, instytucje, jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2022.

baner z logo SPIN CAMP w kolorze czerwonym na białym tle

SPIN CAMP z dziedziny chemii

Drodzy Przedsiębiorcy z Małopolski! Zapraszamy na SPIN CAMP z dziedziny chemii 🧪 W spotkaniu wezmą udział m.in. specjaliści z Sieci Badawczej Łukasiewicz, Partnera projektu SPIN.

Rusza nowa edycja SPIN CAMP'ów !

Serdecznie zapraszamy na spotkanie branżowe w ramach projektu „SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców”, którego tematyką będą Odnawialne Źródła Energii. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku we Fronton Office Center w Krakowie o godzinie 10:30

Flaga Ukrainy, połowa flagi od góry niebieska, połowa od dołu żółta. Napis na fladze Pomoc dla Ukrainy po polsku i po ukraińsku

Małopolska solidarna z Ukrainą

W związku z sytuacją na Ukrainie, Marszałek Województwa Małopolskiego deklaruje pełne wsparcie dla Ukrainy i zapewnia, że mieszkańcy tego kraju znajdą - w chwili zagrożenia - schronienie w naszym regionie.

V Międzynarodowa konferencja "jakość powietrza a efektywność energetyczna 2021

Podsumowanie V konferencji "Jakość powietrza a efektywność energetyczna 2021"

W dniach 9-10 grudnia odbyła się piąta edycja międzynarodowej konferencji „Jakość powietrza a efektywność energetyczna – 2021”. Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem JM Rektora Politechniki Krakowskiej, a następnie gości powitała Pani Małgorzata Fedorczak-Cisak, dyrektor Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego, będącego jednym z Partnerów projektu SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12- 299 06 62

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne