Dla Twojej firmy

Prowadzisz firmę z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z siedzibą w Małopolsce (masz oddział lub filię)? Chcesz rozwijać swój biznes, poszukujesz nowatorskich rozwiązań, by poprawić sytuację przedsiębiorstwa na rynku i zyskać przewagę konkurencyjną? Masz jasno określony cel rozwoju firmy, ale nie wiesz, w jaki sposób go zrealizować, a może brak Ci konkretnych pomysłów, ale nie brak odwagi, by zaskoczyć rynek nowymi produktami? Skorzystaj z usług Centrów Transferu Wiedzy, działających w ramach projektu SPIN.

Pracują w nich zespoły ekspertów, które przeanalizują sytuację Twojej firmy, zaproponują rozwiązania możliwe do zastosowania w konkretnym przypadku, a jeśli to potrzebne to postarają się również wskazać możliwości sfinansowania wdrożeń proponowanych rozwiązań ze środków zewnętrznych. Rozwiązania mogą być różnorodne, niemniej jednak ich cechą wspólną jest „szycie na miarę” potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Naukowcy zrzeszeni przy największych ośrodkach akademickich, eksperci z różnych branż, dysponujący unikalnymi możliwościami badawczymi nareszcie są w Twoim zasięgu! Skorzystaj z ich wiedzy. Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja.

Dowiedz się więcej - Jak to działa