Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

Stary Sącz czeka na przedsiębiorców

Przedsiębiorco!
Projekt SPIN nie działa tylko w Krakowie, choć wszyscy Partnerzy realizujący usługi są stąd. Zapraszamy na spotkanie o innowacjach do Starego Sącza. W Urzędzie Gminy odbędzie sie spotkanie o energooszczędnym budownictwie i OZE.

Dowiedz się jak możesz zmniejszyć koszty eksploatacji budynku i zużycia energii wykorzystując zewnętrzne źródła dofinansowania i bony na innowacje. Przyjdź na spotkanie informacyjne z naszymi specjalistami. Eksperci z Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego Politechniki Krakowskiej oraz z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii WGGiOŚ AGH w Miękinii opowiedzą o praktycznych zastosowaniach odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa energooszczędnego. Na spotkaniu dowiesz się w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może wykorzystać innowacyjne rozwiązania z tych obszarów.
Eksperci z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich UMWM poinformują o możliwościach pozyskania funduszy z Regionalnego Programu Operacyjnego w naszym Województwie.

PROGRAM SPOTKANIA
13.00 – 13.05 Otwarcie spotkania (Jacek Lelek, Burmistrz gminy Stary Sącz)
13.05 – 13.25 Jak Województwo Małopolskie wspiera przedsiębiorców? (Anna Mlost, Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego)
13.25 – 14.05 Budownictwo energooszczędne w praktyce - przykłady wdrożeń Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego
14.05 – 14.25 Praktyczne zastosowanie odnawialnych źródeł energii – przykłady wdrożeń Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii AGH
14.25 – 14.45 Jak pozyskać dofinansowanie na rozwój firmy, w tym bony na innowacje?
14.45 – 15.00 Pytania, zakończenie spotkania
Spotkanie odbędzie się 23 maja 2018r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Stary Sącz, ul. Stefana Batorego 25,

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny.

Zainteresowanych do wzięcia udziału prosimy o dokonanie zapisów drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Spotkanie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne