Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

Punkt kontaktowy projektu SPIN

Pomimo tego że wniosek o dofinansowanie został złożony do Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości i czekamy na pierwsze uwagi, wciąż jest możliwość korzystania z pracy punktu kontaktowego dla przedsiębiorców. Role teraz są odwrócone, bo odsyłamy póki co po wsparcie do FEMu który nieprzerwanie realizuje usługi dla MŚP

 W najbliższym czasie zaplanowano następujące szkolenia:

 1. Centralny System Teleinformatyczny SL2014 - uważam że to jest absolutnie niezbędne szkolenie jeśli chcesz w miarę szybko przechodzic kolejne etapy rozliczania projektu. SL2014 jest dość łatwym programem, może nawet intuicyjnym, ale ma kilka "kruczków" i myślę że szkolenie pozwoli sobie z nimi poradzić, zamiast dzwonić od razu do administratora.
  Termin szkolenia:
  28 sierpnia (należy sie zgłaszać do 22 września) lub
  3 września (zgłoszenia do 29 sierpnia, do godziny 12) 
 2. Sporządzanie analizy finansowej i ekonomicznej projektów dofinansowanych ze środków UE - kolejne ważne szkolenie dla starających się o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego, ale nie tylko. W kazdym programie krajowym jest wymagane sporządzenie analizy finansowej, czy będziesz składać projekt na własną firmę, czy bedziesz się starał o bon na innowację czy o duże środki w PARPie. Zawsze trzeba wiedzieć jak rozkładają sie finanse w projekcie. 
  Termin - 30 sierpnia (zgłoszenia najpóźniej do 26 sierpnia br. do godz. 16.00)
 3. Stosowanie przepisów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych w projektach unijnych - tematy PZP to zmora dla przedsiębiorców. Dużo już o tym wiemy, jednak wciaż i wciąż całkiem sporo wniosków o dofinansowanie w trakcie oceny jest odrzucanych za zamówienia publiczne. 
  Termin - 4 września (zgłoszenia najpóźniej do 30 sierpnia br. do godz. 12.00)

Celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (12) 29 90 745 lub elektronicznie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wszystkie szkolenia odbywają sie w sali 106, Wielicka 72B (wejście od ulicy Dworcowej)
Szczegółowe informacje znajdują sie na stronie:
https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach

Do zobaczenia na sali szkoleniowej.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne