Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Rozbłysk żarówki dotkniętej palcem

Bony na innowacje - konkurs 2020

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, masz pomysł na nowy produkt, który trafi w gusta lub potrzeby Twoich klientów i poprawi kondycję finansową firmy, to ta informacja jest właśnie dla Ciebie. 29 lutego 2020 rusza kolejny nabór wniosków na bardzo popularne wśród przedsiębiorców Bony na innowacje. 

Już po raz szósty małopolskie firmy będą miały niepowtarzalną okazję na realizację planów rozwojowych dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Beneficjenci mogą ubiegać się o mały bon na innowacje, dla którego maksymalna wartość wydatków kwalifikowanych wynosi 50 000 zł lub o duży bon na innowacje, dla którego maksymalna wartość wydatków kwalifikowanych wynosi 200 000 zł.

Przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność na terenie Województwa Małopolskiego mają możliwość uzyskać dofinansowanie projektu w wysokości aż 85% wydatków kwalifikowalnych, bez względu na to czy wnioskodawca uzyskał już wsparcie w ramach bonów na innowacje w poprzednich naborach.

W ramach projektu SPIN - pracownicy każdego Centrum Transferu Wiedzy pomogą opracować wkład merytoryczny do wniosku o dofinansowanie.
Zapraszamy do współpracy

 

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne