Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Webinar EIT InnoEnergy w praktyce

Webinar EIT InnoEnergy w praktyce

29 kwietnia 2021 r w godz. 10.00-12:30 odbędzie się spotkanie online, na którym będzie można poznać najciekawsze pomysły i rozwiązania technologiczne z zakresu gospodarki neutralnej klimatycznie. Spotkanie jest organizowane przez EIT InnoEnergy/Europejski Instytut Innowacji Technologii  (EIT) oraz Biuro NCBR w Brukseli - Business & Science Poland (BSP).  

Celem spotkania będzie zaprezentowanie polskim przedsiębiorcom najbardziej obiecujących i wyselekcjonowanych dla polskiego rynku rozwiązań technologicznych, których realizacja mogłaby wesprzeć starania Polski na rzecz budowania gospodarki neutralnej klimatycznie. Biorąc pod uwagę możliwości finansowania tego typu projektów (w ramach krajowych i europejskich instrumentów wsparcia) spotkanie będzie także doskonałą okazją do nawiązania współpracy i partnerstwa zmierzającego do wspólnego ubiegania się o środki wspierające ich realizację. Przebudowa gospodarki wynikająca z odejścia od paliw kopalnych to olbrzymia szansa dla polskich przedsiębiorstw, możliwość rozwoju nowych produktów i technologii, a w skali kraju możliwość budowy nowego przemysłu opartego na zasadach European Green Deal - budowa „Przemysłu Przyszłości”.

Podczas spotkania zaprezentowane będą również firmy, które posiadają  innowacyjne rozwiązania technologiczne w obszarze europejskiego Nowego Zielonego Ładu z portfela projektów wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli nauki i  biznesu, edukacji do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Rejestracja jest dostępna na stronie:

 https://ncbr.clickmeeting.com/eit-innoenergy-w-praktyce-szansa-dla-firm-z-pomyslami

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne