Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Na pierwszym Planie dłoń wskazująca na jeden z kolorowych dymków treści. w tle dyskutujące osoby.

Spotkania z Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ!

1 października ruszają cykliczne spotkania informacyjne z przedstawicielami projektu SPIN z Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ! Kolejne spotkania przewidziane są na 15 i 29 października. Serdecznie zapraszmy przedsiębiorców z Małopolski. 

Od pomysłu do realizacji – jak skutecznie wdrożyć innowacje w firmie? Na to pytanie odpowie zespół projektowy #SPIN, który poprzez realizację ponad 72 audytów technologicznych wspomógł przedsiębiorców w określeniu ich gotowości na wprowadzenie zmian i pozyskaniu przeszło 20 mln złotych ze środków unijnych! Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji. 

Zapraszamy przedsiębiorstwa z Małopolski, szczególnie działające w branżach:

  • przemysłu farmaceutycznego związanego z rozwojem innowacyjnych leków, terapii;
  • przemysłu medycznego związanego z rozwojem nowatorskich metod diagnostycznych w różnych dziedzinach, wyrobów medycznych z zastosowaniem metod sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego;
  • przemysłu chemicznego, zajmującego się. między innymi wytwarzaniem kosmetyków, wyrobów medycznych, opracowaniem linii produkcyjnych, nowych receptur
  • przemysłu związanego z przetwórstwem i technologią żywności.

Spotkania odbędą się na terenie kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ul. Bobrzyńskiego 14 w Krakowie. Spotkania mają charakter idywidualny i trwają nie dłużej niż 1 godzinę.

Przyjdź i spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie!

Wybierz termin, godzinę i zarejestruj się: formularz rejestracyjny

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne