Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Biznes to MY. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce. ósmy do czternastego listopada 2021 roku. www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl

SPIN partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce !

Wielkimi krokami zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości! W wydarzeniu wezmą także udział przedstawiciele projektu SPIN z poszczegónych Centrów Transferu Wiedzy!

Po raz dwunasty Małopolska włączy się w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Tym razem udział w tym niesamowicie ciekawym przedsięwzięciu wezmą przedstawiciele projektu SPIN! Członkowie poszczególnych CTW będą dostępni na dyżurach on-line, podczas których podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, a niekiedy nawet pasją.

Program ŚTP obejmuje ponad 210 wydarzeń przygotowanych przez ponad 38 partnerów. Jak zwykle wydarzenia te, będą zrożnicowane i bardzo ciekawe. Osoby myślące o założeniu lub rozwinięciu już powstałego biznesu będą miały okazję skorzytać z obszernej wiedzy ekspertów i praktyków. Z całą pewnością nie zabraknie inspirujących tematów pobudzających do biznesowej aktywności, poszerzających oraz uzupełniających wiedzę.
Osoby chcące wziąć udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości mogą to zrobić na stronie wydarzenia, na której dowiedzą się także o szczegółach poszczególnych aktywności oraz wyszukają interesującą ich imprezę.

Jednym z ciekawszych wydarzeń w ramach ŚTP może okazać się "Spotkanie Młodego Biznesu", które odbędzie się 8 listopada o godzinie 18:00.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Post dotyczący wydarzenia na Facebooku

 

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne