Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami. Racławice 24-25 listopada 2021 roku. Projekt oto-GOZ. Logotypy: Ministerstwo rozwoju i technologii, instytut gospodarki surowcami mineralnymi i energią Polskiej Akademii Nauk, Główny Urząd Statystyczny, Uniwersytet Ekonomiczny. Projekt finansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami

Zapraszamy Państwa do udziału w V konferencji pod nazwą "Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami", która odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2021 roku. w formule hybrydowej - online oraz w hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. W wydarzeniu wezmą udział także nasi przedstawiciele w ramach panelu poświęconego projektowi SPIN !


Jest to już piąte spotkanie dotyczące tematyki gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) organizowane przez Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN – Pracownię Badań Strategicznych. Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz prezentacja działań wspierających i promujących rozwiązania zgodne z założeniami GOZ. Przyspieszenie prac nad wdrożeniem rozwiązań zgodnych z GOZ jest konieczne, nie tylko ze względu na nowe regulacje w zakresie ochrony środowiska, ale także zwiększenie konkurencyjności i konieczność sprostania oczekiwaniom konsumentów.

Przedstawiciele projektu SPIN opowiedzą nie tylko o swoich doświadczeniach i sposobach na bardziej efektywne i skuteczne wykorzystywanie gospodarki o obiegu zamkniętym, ale także przedstawią pokrótce zarówno sam projekt, jak i poszczególne Cetra Transferu Wiedzy, na szczególnie poświęconym temu panelu.

Więcej informacji znajduje się w: ulotce wydarzenia

 

 

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne