Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Płócienna torba ze znakiem recyklingu wsród jesiennych liści

Podsumowanie V konferencji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Racławicach

25 Listopada 2021 r. w ramach V konferencji Gospodarka o Obiegu Zamkniętym w Racławicach, odbył się Panel SPIN, na którym nasi Prelegenci opowiedzieli o współpracy z przedsiębiorcami, o wymianie doświadczeń pomiędzy naukowcami, a przedsiębiorcami i korzyściach z niej płynącej.

Gospodarz Konferencji, Pani prof. Joanna Kulczycka zapowiadając projekt SPIN, zwróciła uwagę na zainteresowanie osób z innych województw projektem SPIN jako przykładu dobrej współpracy trójstronnej samorządu, świata nauki i świata biznesu.Panel rozpoczęła o godzinie 12:15 Pani Anna Mlost - Zastępca Dyrektora Departamentu Zrównoważonego Rozwoju UMWM omawiając główne założenia projektu oraz plany Województwa Małopolskiego w zakresie realizacji działań dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym.  Wydarzenie odbyło się w formule hybrydowej. Relacja z panelu SPIN trwała do godziny 13:45. Podczas ponad godzinnej relacji można było dowiedzieć się więcej o poszczególnych Partnerach projektu, w tym o ich obszarach działań, historii, lokalizacji oraz ciekawych rozwiązaniach, nad którymi pracowali. Prelegenci wskazali różnorodne przykłady współpracy z małopolskimi przedsiębiorcami, którzy poprzez SPIN rozwijają innowacyjność w swoich firmach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Prelegentom, a także osobom, które poświęciły swój czas na bliższe poznanie projektu SPIN i naszych Centrów Transferu Wiedzy!

Zapraszamy do naszych Centrów oraz punktu kontaktowego.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne