Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Forum Inteligentnego Rozwoju z projektem SPIN

Forum Inteligentnego Rozwoju z projektem SPIN

W dniach 6-7 czerwca 2022 r w Uniejowie odbyło się 7 Forum Inteligentnego Rozwoju stanowiące  niepowtarzalną przestrzeń do interakcji najważniejszych decydentów inteligentnego rozwoju: biznesu, nauki, samorządu i administracji państwowej. W tym gronie nie mogło zabraknąć także przedstawicieli projektu SPIN. Województwo Małopolskie było Partnerem wydarzenia.

W bogatym programie forum znalazły się inspirujące panele dyskusyjne, prezentacje, czy porywające wystąpienia power speech, podczas których swoją wiedzą i doświadczeniami dzielili się innowatorzy z różnych branż gospodarki i dziedzin nauki.

Wśród wystąpień w ramach „Areny projektów przyszłości” znalazła się także prezentacja Agnieszki Wadowskiej – Kierownika Zespołu ds. realizacji projektu SPIN pt. „Projekt SPIN – jak wspieramy przedsiębiorców”. Dla uczestników wydarzenia przygotowany był również motywacyjny power speech projektu SPIN pt. „Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie”. Przedstawiciele projektu SPIN byli dostępni przez cały czas trwania forum także na stoisku promocyjnym w strefie wystawienniczej, gdzie na wszystkich zainteresowanych czekały także materiały promocyjne.

Forum Inteligentnego Rozwoju to kongres projektów przyszłości dla inteligentnego rozwoju, przygotowany przez specjalistów ds. promocji badań, innowacji i inwestycji dla inspirujących innowatorów oraz inwestorów reprezentujących inteligentne specjalizacje.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne