Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Zapraszamy na #StartUP Małopolska Meetup #9

Zapraszamy na #StartUP Małopolska Meetup #9

Serdecznie zapraszamy na spotkanie #StartUP Małopolska Meetup #9 już w najbliższą środę 22 czerwca o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się w The Stage przy ul. Łobzowskiej 3 w Krakowie.

To finałowe spotkanie dziewiątej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska, realizowanego przez Województwo Małopolskie we współpracy z Rebels Valley Sp. z o.o.

Motywem przewodnim spotkania będzie hasło „Od porażki do sukcesu”. Zaproszeni znakomici prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami i wspólnie spróbują znaleźć odpowiedź na pytania czy porażka jest drogą do osiągnięcia sukcesu w biznesie i dlaczego warto uczyć się na błędach. Spotkanie rozpocznie wystąpienie Katarzyny Ratajczyk, która podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat genu przedsiębiorczości i nauki na błędach. Odniesie się też do historii kobiet, które porusza w swojej książce "Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka". Temat ten będzie kontynuowany w ramach panelu dyskusyjnego, w którym - poza Katarzyną Ratajczyk - udział wezmą: Agata Wilam (CEO, WhyBlueSky), Grzegorz Błażewicz (CEO, SALESmanago), Anna Skórzyńska (CEO, Szumisie) oraz Dimitri Khlopkov (CEO, VRpartments). Zwieńczeniem spotkania będzie prezentacja startupów – absolwentów programu akceleracyjnego, którzy przedstawią publiczności swoje projekty biznesowe.

Więcej informacji o spotkaniu, szczegółowa agenda i elektroniczny formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: https://www.malopolska.pl/startup-meetup9. Prosimy o wcześniejszą rejestrację na spotkanie.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne