Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Dlaczego warto Inwestować w fotowoltaikę ? Dowiedzieliśmy się na ostatnim SPIN CAMPie

Dlaczego warto Inwestować w fotowoltaikę ? Dowiedzieliśmy się na ostatnim SPIN CAMPie

W zeszły piątek (09.09.2022), odbyło się pierwsze po wakacjach, wydarzenie z serii SPIN CAMP. Poznaliśmy lepiej przedstawicieli Małpolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego, a także dowiedzieliśmy się, dlaczego fotowoltaika to energia przyszłości, w którą warto inwestować !

W spotkaniu wzieło udział ponad 20 przedsiębiorców. Goście wydarzenia mogli dowiedzieć się więcej na temat działalności i idei projektu SPIN, a także poznać przedstawicieli Centrum Transferu Wiedzy działającego w sektorze odnawialnych źródeł energii - Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego. Dodatko uczestnicy mieli okazję zaczerpnąć wiedzy i przydatnych informacji na temat Funduszy Europejskich przewidzianych na przyszłe lata, ale też środków unijnych mogących wspomóc przesiębiorców tu i teraz. 

Na koniec spotkania został poruszony temat oszczędzania na cenach energii. Dr inż. Jacek Biskupski przedstawił nam zalety instalacji fotowoltaicznych, a także odpowiedział na pytanie "kto powinien zainwestować w tego typu rozwiązania". Nie będzie zaskoczenia jeśli podpowiemy, że praktycznie (w większym lub mniejszym stopniu) wszyscy :)

Jednocześnie zapraszamy na kolejny SPIN CAMP poświecony tematyce deklaracji środowiskowych produktu, a także bezpieczeństwu pożarowemu i ochronie przed hałasem w środowisku życia człowieka !
Więcej informacji znajdzie na pod linkiem

Kolejne SPIN CAMPy już wkrótce !

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne