Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
20 osób siedzących na sali konferencyjnej, słuchających prezentacji

Czy Deklaracje Środowiskowe Produktu mogą być narzędziem budowania przewagi konkurencyjnej ?

16.09.2022 odbyła się kolejna edycja SPIN CAMPu. Gospodarzem był Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Sieci Badawczej Łukasiewicz. Na konferencji zaprezentowano ofertę Sieci Badawczej Łukasiewicz. Głównym tematem była "Deklaracja Środowiskowa Produktu". 

Za nami już 11 edycja SPIN CAMPu. Tym razem zebranym słuchaczom zaprezentowała się Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych. 

Oprócz prezentacji usług doradczych Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych : https://icimb.pl/ świadczonych w ramach Projektu SPIN, wysłuchaliśmy prezentacji eskpertów z Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Pan Piotr Zapolski przedstawił temat: "Projekt zmian w Rozporządzeniu UE 305/2011 o wyrobach budowlanych ( CPR)"

Pani Katarzyna Kiprian " Deklaracja Środowiskowa Produktu oraz analiza śladu węglowego jako narzędzia budowania  przewagi konkurencyjnej"

na koniec Pan Michał Wieczorek zaprezentował temat "Bezpieczeństwo pożarowe i ochrona przed hałasem w środowisku życia człowieka"

Nie zabrakło również naszych przedstawicieli z zespołu ds. Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, którzy opowiedzieli nam o programach unijnych w przyszłej perspektywie finansowej. A całość osładzał nam wyśmienity catering z Fronton Office. 

IMG 20220916 113808

 

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne