Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Nowa energia i SPIN zawitają do Konina w ramach Targów Odnawialnych Źródeł Energii !

Nowa energia i SPIN zawitają do Konina w ramach Targów Odnawialnych Źródeł Energii !

Tym razem SPIN wychodzi poza ramy Małopolski i pojawi się na Targach Odnawialnych Źródeł Energii w Koninie. Targi odbędą się 11-12 października, a na odwiedzających będzie czekać spora dawka zielonej energii !

"Targi mają charakter międzynarodowy. Uczestnicząc w nich, mogą Państwo zapoznać się z ofertą 30 przedsiębiorców z branży OZE i instytucji otoczenia biznesu, w tym 10 z zagranicy oraz 20 z obszaru Wielkopolskiej Doliny Energii. Zaplanowaliśmy niezwykle ciekawe prezentacje i panele dyskusyjne w zakresie wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań OZE przez samorządy i przedsiębiorców z naszego regionu. Przyznamy nagrody wystawowe – Lider OZE 2022. Zachęcam również do udziału w wydarzeniach towarzyszących - pokazie technik prawidłowego spalania, prezentacji autobusu wodorowego – pierwszego pojazdu o napędzie wodorowym w komunikacji publicznej w Polsce, a także aut elektrycznych i hybrydowych"

- mówi Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski

Na targach będzie można spotkać również przedstawicieli projektu SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców oraz posłuchać co ma do powiedzenia jeden z naszych eskpertów - Paulina Smaczna-Żmuda z Towarzystwa Geosynoptyków GEOS, która weźmie udział w panelu dyskusyjnym pn. "Możliwość wykorzystania odnawialnych źródeł energii i najnowszych technologii energetycznych w Wielkopolsce Wschodniej w kontekście krajowych i unijnych regulacji prawnych."

 

więcej informacji znajdą Państwo w folderze targowym do pobrania poniżej:

pobranie folderu targowego

 

Serdecznie zapraszamy !

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne