Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Dobre praktyki SPIN na targach w Koninie

Dobre praktyki SPIN na targach w Koninie

Przedstawiciele projektu SPIN wzięli udział w Targach Odnawialnych Źródeł Energii w dniach 11 i 12 października w Koninie.

 Targi odbyły się po raz drugi i miały charakter międzynarodowy. Wzięło w nich udział 30 wystawców - przedsiębiorców z branży OZE, w tym: 10 z zagranicy, 15 z obszaru Wielkopolskiej Doliny Energii – związku samorządów z terenu Wielkopolski Wschodniej, 5 wystawców – instytucji otoczenia biznesu.

Celem targów była wymiana doświadczeń, przedstawienie innowacji dotyczących czystej i zielonej energii, sposobów, jak zmniejszyć zużycie prądu oraz skąd finansować eko-rewolucję w firmie.

Wszyscy zainteresowani uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o projekcie SPIN oraz otrzymać materiały informacyjne na stoisku wystawienniczym. Była także możliwość konsultacji z przedstawicielkami Punktu Kontaktowego Projektu SPIN z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz z przedstawicielką Centrum Transferu Wiedzy - Pauliną Smaczną-Żmuda z Towarzystwa Geosynoptyków GEOS.

W trakcie targów Paulina Smaczna-Żmuda wzięła także udział w panelu dyskusyjnym „Odnawialne źródła energii a bezpieczeństwo energetyczne przedsiębiorstw Wielkopolski Wschodniej – szanse i wyzwania”, dzieląc się wiedzą z zakresu realizacji projektu SPIN w województwie małopolskim. Dużą porcję wiedzy przekazała także uczestnikom Agnieszka Wadowska – kierownik ds. realizacji projektu SPIN w trakcie prezentacji pt. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorstw na przykładzie projektu pn. „SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców”.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko SPIN, a także za wszystkie inspirujące rozmowy, spotkania, wymianę doświadczeń.

Organizatorem wydarzenia było Miasto Konin w ramach projektu pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii”, Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Więcej zdjęć znajduje się pod linkiem: Zdjęcia organizatora

 

fa62dbbe 1aff 4c83 a241 beb3cec612ba

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne