Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Stoisko promocyjne SPIN, z przodu lada wystawiennicza za którą stoi przedstawiciel projektu SPIN. Z lewej strony w głębi stoiska stoliczek i 4 krzesła. W tle rollup z logo SPIN oraz plakaty promocyjne SPIN

Innowacje dla branży Horeca

W dniach 16-18 listopada zapraszamy na stoisko SPIN podczas 29. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz 20. Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Dla wszystkich odwiedzających targi mamy sporą porcję inspiracji do rozwoju firmy i wprowadzania innowacji.

Odzyskiwanie ciepła odpadowego z kuchni do ogrzewania sali restauracyjnej, automatyzacja produkcji, sztuczna inteligencja w obsłudze gości, czy roboty w roli kelnera - to tylko niektóre przykłady innowacji dla branży HORECA. 

Targi są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże hotelarską, gastronomiczną i winiarską. Co roku w Krakowie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, obiektów wypoczynkowych, lokali gastronomicznych, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Targi HORECA®/GASTROFOOD odbywają się równocześnie z 19. Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO®, które umożliwiają biznesowe spotkanie producentów i importerów wina z sektorem HoReCa.

 

IMG 0955

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne