Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Baner wydarzenia z logo MiastOZE, w prawym górnym rogu data 8-9 marca 2023, na środku napis Wystawca i logo SPIN oraz nr stoiska E-36

SPIN na MiastOZE podczas targów ENEX

8-9 marca zapraszamy na stoisko SPIN do specjalnej strefy MiastOZE podczas targów ENEX w Kielcach. Przedstawiciele projektu SPIN odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące projektu. Będzie można także zabrać materiały informacyjne oraz zapoznać się w praktyce z działaniem pompy ciepła. 

MiastOZE to wielka strefa wystawiennicza  podczas Targów ENEX! Na zwiedzających czeka:

  • ponad 30 stoisk branżowych na blisko 2000 metrów kwadratowych
  • bezpłatne konferencje z bogatym programem merytorycznym 
  • premiery produktów
  • konkursy dla zwiedzających

Wydarzenie to inauguracja roku dla branż HVAC, PC, PV i EV. To połączenie targów z forami branżowymi, podczas których uczestnicy wymieniają się swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami względem kolejnego sezonu, podsumowując przy tym poprzedni. Nowinki techniczne, zapowiedzi, komentarze, biznes mixer dla branżystów, dla producentów, dla instalatorów, dla inwestorów. Dopełnieniem całości są konkursy dla instalatorów pomp ciepła i fotowoltaiki.

W strefie stoisk MiastOZE – miasta z energią, będzie można znaleźć wszystkie technologie pod jednym dachem, porozmawiać ze specjalistami i zobaczyć wszystkie najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku!

W ramach wydarzenia odbędzie się także Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła oraz Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii  2023.

Sredecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza:

  • instalatorów PV, projektantów i inwestorów
  • instalatorów HVAC, projektantów i inwestorów

Relacja ze stoiska pod linkiem:  Stoisko SPIN - MiastOZE

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne