Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Zdjęcie pracownika w kasku i kamizelce odblaskowej przyglądającego się z oddali pracy robota

Przemysł 4.0 - czas start!

Szansa dla firm z Małopolski na wprowadzenie rozwiązań Przemysłu 4.0. Właśnie ruszył nabór wniosków za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości i potrwa do 4 kwietnia 2024 r. To okazja, żeby unowocześnić firmę poprzez zakup nowoczesnych systemów automatyzacji czy robotyzacji.Co można sfinansować?
Wdrożenie do firmy rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji, automatyki, robotyki, zakup usług doradczych, wartości niematerialnych i prawnych, sprzętu komputerowego, a także usług szkoleniowych.


Dla kogo?
Wnioski mogą składać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, prowadzące działalność na terenie Małopolski.

Jak jest wysokość wsparcia?
Wsparcie będzie udzielone w formie dotacji. Minimalna wartość wydatków kwalifikowalnych w projekcie to 200 tys. zł. Maksymalna wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi aż 3 mln zł.

Kiedy i gdzie złożyć wniosek?
Wnioski można składać w terminie od 29 grudnia 2023 r. do 4 kwietnia 2024 r. do godz. 15:00, w systemie elektronicznym IGA pod adresem: iga.malopolska.pl.

Więcej informacji
Nabór wniosków jest organizowany za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Regulamin naboru wraz z załącznikami, jak również kontakt telefoniczny do organizatora oraz do Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, można znaleźć na stronie internetowej programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne