Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Ulotka SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców przedstawiająca postać zdobywającą szczyt góry i unoszącą rękę w geście triumfu. Cytat „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać” Walt Disney. Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro pokój 313. Telefon 12-299-06-62 e-mail:  spin@umwm.malopolska.plwww.spin.malopolska.pl  Dla kogo? Prowadzisz firmę w Małopolsce? Chcesz rozwijać swoją firmę, poszukujesz nowatorskich rozwiązań, by poprawić sytuację przedsiębiorstwa na rynku i zyskać przewagę konkurencyjną? Skorzystaj z usług Centrów Transferu Wiedzy, działających w ramach projektu SPIN: Małopolskie Centrum Biotechnologii UJ, Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego PK, Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii w Miękini AGH, Towarzystwo Geosynoptyków GEOS, Fundacja Progress and Business, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie, Fundacja Polish Heritage, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN.  Jak to działa? Wybierz tematykę, w ramach której chcesz uzyskać wsparcie doradcze, a następnie skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców (UMWM) lub wybranym Centrum Transferu Wiedzy. Dziedziny w których możesz nawiązać współpracę: Life – science, Energia zrównoważona, Technologie informacyjne i komunikacyjne, Chemia, Przemysły kreatywne i czasu wolnego, Produkcja metali.  Co możesz zyskać? Audyt wstępny, audyt technologiczny pogłębiony, przygotowanie ofert i zapytań w zakresie prac B+R, przegląd profili wykonawców i nabywców B+R, nawiązywanie kontaktów pomiędzy wykonawcami i nabywcami wyników prac B+R, doradztwo w procesie ubiegania się o wsparcie w formie bonów na innowacje, a także w ramach innych działań i poddziałań współfinansowanych z EFRR i EFS, doradztwo w procesie negocjacji i zawierania umów pomiędzy wykonawcami i nabywcami wyników prac B+R.  Na dole belka z logotypami: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Małopolska, Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców

Ulotka SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców przedstawiająca postać zdobywającą szczyt góry i unoszącą rękę w geście triumfu. Cytat „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać” Walt Disney. Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro pokój 313. Telefon 12-299-06-62 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.spin.malopolska.pl

Dla kogo? Prowadzisz firmę w Małopolsce? Chcesz rozwijać swoją firmę, poszukujesz nowatorskich rozwiązań, by poprawić sytuację przedsiębiorstwa na rynku i zyskać przewagę konkurencyjną? Skorzystaj z usług Centrów Transferu Wiedzy, działających w ramach projektu SPIN: Małopolskie Centrum Biotechnologii UJ, Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego PK, Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii w Miękini AGH, Towarzystwo Geosynoptyków GEOS, Fundacja Progress and Business, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie, Fundacja Polish Heritage, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN.

Jak to działa? Wybierz tematykę, w ramach której chcesz uzyskać wsparcie doradcze, a następnie skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców (UMWM) lub wybranym Centrum Transferu Wiedzy. Dziedziny w których możesz nawiązać współpracę: Life – science, Energia zrównoważona, Technologie informacyjne i komunikacyjne, Chemia, Przemysły kreatywne i czasu wolnego, Produkcja metali.

Co możesz zyskać? Audyt wstępny, audyt technologiczny pogłębiony, przygotowanie ofert i zapytań w zakresie prac B+R, przegląd profili wykonawców i nabywców B+R, nawiązywanie kontaktów pomiędzy wykonawcami i nabywcami wyników prac B+R, doradztwo w procesie ubiegania się o wsparcie w formie bonów na innowacje, a także w ramach innych działań i poddziałań współfinansowanych z EFRR i EFS, doradztwo w procesie negocjacji i zawierania umów pomiędzy wykonawcami i nabywcami wyników prac B+R.

Na dole belka z logotypami: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Małopolska, Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne