Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Ulotka Małopolskie Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego przedstawiająca laboranta przy mikroskopie. Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie, Life Sciences, Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313 Tel.: 12- 299 06 62, e-mail: spin@umwm.malopolska.pl www.spin.malopolska.pl Life sciences obejmuje zagadnienia dotyczące } zdrowia i jakości życia (produkty i technologie stosowane w profilaktyce, diagnostyce, leczeniu i rehabilitacji chorób ludzi i zwierząt) } biogospodarki (półprodukty i produkty wykorzystywane do produkcji farmaceutyków, kosmetyków, żywności, materiałów i energii). Specjalizacja obejmuje podmioty współdziałające z p rzemysłem farmaceutycznym, chemicznym (między innymi kosmetyki), jak również z sektorami takimi jak między innymi: przetwórstwo żywności. PARTNER PROJEKTU Małopolskie Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, działające jako Centrum Transferu Wiedzy w ramach projektu SPIN z zakresu life sciences. Na przedsiębiorców z Małopolski zainteresowanych opracowaniem lub wdrożeniem innowacji czekają eksperci. W Centrum działa 15 grup badawczych. W zależności od specyfiki działania firmy, która zgłasza się do Centrum, do współpracy dobierani są eksperci, naukowcy z danej dziedziny. Małopolskie Centrum Biotechnologii udostępnia przedsiębiorcom bardzo duże zaplecze eksperckie oraz infrastrukturalne, a usługi są szyte na miarę. W ramach projektu przedsiębiorcy mogą uzyskać między innymi: } audyt wstępny, który określi ogólną sytuację firmy; } audyt technologiczny pogłębiony, który zaproponuje rozwiązanie technologiczne, wzmacniające konkurencyjność firmy; } doradztwo w zakresie ubiegania się o wsparcie w formie bonów na innowacje; } doradztwo w procesie negocjacji i zawierania umów w zakresie prac B+R. DLA TWOJEJ FIRMY Z usług Centrum w ramach projektu SPIN mogą skorzystać przedsiębiorstwa z Małopolski, szczególnie działające w dziedzinach takich, jak: biotechnologia, technologia żywności, biologia molekularna, biologia strukturalna, genetyka, bioremediacja, wirusologia czy mikrobiologia. Do skorzystania ze wsparcia eksperckiego zapraszamy szczególnie firmy z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które dzięki projektowi SPIN również z sukcesem mogą opracowywać i wdrażać innowacje w swoich przedsiębiorstwach. Udzielone wsparcie zostanie sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach obowiązującego limitu pomocy de minimis. Przedsiębiorcy zapłacą jedynie równowartość 23% VAT ceny usługi. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja! Skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego lub bezpośrednio z Centrum Transferu Wiedzy Ulica Gronostajowa 7A, Kraków Telefon: 510 008 331 e-mail: justyna.supel@uj.edu.pl

Małopolskie Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie !

Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313 Telefon 12 299 06 62, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.spin.malopolska.pl

Life sciences obejmuje zagadnienia dotyczące:- zdrowia i jakości życia (produkty i technologie stosowane w profilaktyce, diagnostyce, leczeniu i rehabilitacji chorób ludzi i zwierząt) - biogospodarki (półprodukty i produkty wykorzystywane do produkcji farmaceutyków, kosmetyków, żywności, materiałów i energii).

Specjalizacja obejmuje podmioty współdziałające z przemysłem farmaceutycznym, chemicznym (między innymi kosmetyki), jak również z sektorami takimi jak między innymi: przetwórstwo żywności.

PARTNER PROJEKTU Małopolskie Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, działające jako Centrum Transferu Wiedzy w ramach projektu SPIN z zakresu life sciences. Na przedsiębiorców z Małopolski zainteresowanych opracowaniem lub wdrożeniem innowacji czekają eksperci. W Centrum działa 15 grup badawczych. W zależności od specyfiki działania firmy, która zgłasza się do Centrum, do współpracy dobierani są eksperci, naukowcy z danej dziedziny. Małopolskie Centrum Biotechnologii udostępnia przedsiębiorcom bardzo duże zaplecze eksperckie oraz infrastrukturalne, a usługi są szyte na miarę. W ramach projektu przedsiębiorcy mogą uzyskać między innymi: } audyt wstępny, który określi ogólną sytuację firmy;- audyt technologiczny pogłębiony, który zaproponuje rozwiązanie technologiczne, wzmacniające konkurencyjność firmy- doradztwo w zakresie ubiegania się o wsparcie w formie bonów na innowacje- doradztwo w procesie negocjacji i zawierania umów w zakresie prac B+R.

DLA TWOJEJ FIRMY Z usług Centrum w ramach projektu SPIN mogą skorzystać przedsiębiorstwa z Małopolski, szczególnie działające w dziedzinach takich, jak: biotechnologia, technologia żywności, biologia molekularna, biologia strukturalna, genetyka, bioremediacja, wirusologia czy mikrobiologia. Do skorzystania ze wsparcia eksperckiego zapraszamy szczególnie firmy z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które dzięki projektowi SPIN również z sukcesem mogą opracowywać i wdrażać innowacje w swoich przedsiębiorstwach. Udzielone wsparcie zostanie sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach obowiązującego limitu pomocy de minimis. Przedsiębiorcy zapłacą jedynie równowartość 23% VAT ceny usługi. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja! Skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego lub bezpośrednio z Centrum Transferu Wiedzy - Ulica Gronostajowa 7A, Kraków Telefon: 510 008 331 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne