Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Ulotka Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN przedstawiająca produkcję metali. Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie! Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313 Telefon: 12- 299 06 62, e-mail: spin@umwm.malopolska.pl www.spin.malopolska.pl Produkcja metali obejmuje badania i rozwój głównie technologii wytwarzania i kształtowania materiałów z tworzyw metalicznych i ceramicznych, zagospodarowywaniu odpadów, wyrobisk i pozyskiwaniu surowców. Specjalizacja obejmuje innowacyjne proekologiczne rozwiązania konstrukcyjne i komponenty w maszynach, technologie ograniczania i zagospodarowania odpadów, materiały o podwyższonych właściwościach użytkowych, pozyskiwanie i przetwórstwo surowców. PARTNER PROJEKTU Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk działa jako Centrum Transferu Wiedzy w ramach projektu SPIN. Instytut jest placówką naukowo-badawczą, prowadzącą badania związane z problematyką gospodarki surowcami mineralnymi. Oferuje przedsiębiorcom: konsultacje eksperckie z analizą potrzeb, technologii i strategii rozwoju, ocenę ryzyka uwarunkowań zewnętrznych firmy, weryfikację metod i narzędzi stosowanych w firmie, pomoc w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy biznesem i nauką analizę rynków międzynarodowych analizę patentów i technologii, wykonywanie opinii o innowacyjności, audyty technologiczne, wsparcie w kontaktach wykonawca-nabywca, doradztwo w procesie ubiegania się o wsparcie na innowacje.   DLA TWOJEJ FIRMY z usług Centrum w ramach projektu SPIN mogą skorzystać przedsiębiorstwa z Małopolski zainteresowane wdrożeniem Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, ale także firmy zajmujące się odzyskiwaniem surowców z odpadów, poszukujące nowych materiałów opakowaniowych, czy z pomysłami na innowacyjne przetwarzanie odpadów. Do skorzystania ze wsparcia eksperckiego zapraszamy szczególnie firmy z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które dzięki projektowi SPIN również z sukcesem mogą opracowywać i wdrażać innowacje w swoich przedsiębiorstwach.  Udzielone wsparcie zostanie sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach obowiązującego limitu pomocy de minimis. Przedsiębiorcy zapłacą jedynie równowartość 23% VAT ceny usługi.   Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja! Skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego lub bezpośrednio z Centrum Transferu Wiedzy: Ulica Wybickiego 7A, 31-261 Kraków, Telefon: 12 617 16 11,  e-mail: anowaczek@min-pan.krakow.pl

Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN

Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie!

Województwo Małopolskie realizuje projekt SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313 Telefon: 12- 299 06 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.spin.malopolska.pl

Produkcja metali obejmuje badania i rozwój głównie technologii wytwarzania i kształtowania materiałów z tworzyw metalicznych i ceramicznych, zagospodarowywaniu odpadów, wyrobisk i pozyskiwaniu surowców. Specjalizacja obejmuje innowacyjne proekologiczne rozwiązania konstrukcyjne i komponenty w maszynach, technologie ograniczania i zagospodarowania odpadów, materiały o podwyższonych właściwościach użytkowych, pozyskiwanie i przetwórstwo surowców.

PARTNER PROJEKTU Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk działa jako Centrum Transferu Wiedzy w ramach projektu SPIN. Instytut jest placówką naukowo-badawczą, prowadzącą badania związane z problematyką gospodarki surowcami mineralnymi. Oferuje przedsiębiorcom: konsultacje eksperckie z analizą potrzeb, technologii i strategii rozwoju, ocenę ryzyka uwarunkowań zewnętrznych firmy, weryfikację metod i narzędzi stosowanych w firmie, pomoc w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy biznesem i nauką analizę rynków międzynarodowych analizę patentów i technologii, wykonywanie opinii o innowacyjności, audyty technologiczne, wsparcie w kontaktach wykonawca-nabywca, doradztwo w procesie ubiegania się o wsparcie na innowacje.

DLA TWOJEJ FIRMY z usług Centrum w ramach projektu SPIN mogą skorzystać przedsiębiorstwa z Małopolski zainteresowane wdrożeniem Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, ale także firmy zajmujące się odzyskiwaniem surowców z odpadów, poszukujące nowych materiałów opakowaniowych, czy z pomysłami na innowacyjne przetwarzanie odpadów. Do skorzystania ze wsparcia eksperckiego zapraszamy szczególnie firmy z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które dzięki projektowi SPIN również z sukcesem mogą opracowywać i wdrażać innowacje w swoich przedsiębiorstwach.

Udzielone wsparcie zostanie sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach obowiązującego limitu pomocy de minimis. Przedsiębiorcy zapłacą jedynie równowartość 23% VAT ceny usługi.

Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja! Skontaktuj się z Punktem Kontaktowym SPIN dla Przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego lub bezpośrednio z Centrum Transferu Wiedzy: Ulica Wybickiego 7A, 31-261 Kraków, Telefon: 12 617 16 11,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne