Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
 
26868 Archiwum UMWM Praca 

Kto może skorzystać z projektu SPIN

 

Model SPIN opiera się o funkcjonowanie Centrów Transferu Wiedzy.

Ich zadaniem jest umożliwienie transferowania innowacji z jednostek naukowych do przedsiębiorstw co przekłada się na innowacyjność Małopolskiej gospodarki.

Więcej informacji

Nie przegap !

Technologia. Finansowanie. Przyszłość– kolejna odsłona konferencji regionalnych dla przedsiębiorców przed nami!

Jak wykorzystać fundusze unijne, ulgi inwestycyjne i potencjał współpracy z nauką? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy konferencji „Rozwój technologiczny firmy bez tajemnic”, która odbędzie się już 10 lipca 2025 r. w siedzibie firmy Dragon Poland w Skawinie. Wydarzenie organizowane jest przez Województwo Małopolskie. 

Zainspiruj się

Poznaj projekt SPIN- Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

Terminowość, dostępność czy uwzględnienie indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa – to wyróżniki projektu SPIN- Małopolskie Centra Transferu Wiedzy.  Oddajemy w Państwa ręce krótkie kompendium wiedzy dotyczące najważniejszych elementów usług realizowanych w ramach projektu.

Ambasada Współpracy

W ramach projektu SPIN realizujemy usługi dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski.
Można by zadać pytanie skąd firmy wiedzą o SPINie?  Od września 2017r nawiązaliśmy owocną współpracę z Ambasadą Współpracy.

Ambasada Współpracy, to Stowarzyszenie przedsiębiorców wrażliwych społecznie. Członkowie Stowarzyszenia, uczestniczą w spotkaniach biznesowych i networkingowych, na które zapraszają również swoich gości. Podczas każdego ze spotkań, uczestnicy prezentują swoją działalność i usługi, mówią o tym, w czym mogą pomóc członkom grupy i wyrażają swoje potrzeby biznesowe. W każdej z grup networkingowych, obowiązuje zasada, jeden przedstawiciel branży na grupę tzn. że wśród członków danej grupy, może się znaleźć tylko jeden prawnik, księgowy, deweloper, przedstawiciel agencji reklamowej i ubezpieczeniowej, właściciel firmy transportowej, informatyk itd. W ten sposób, członkowie Stowarzyszenia, nie tylko wspierają rozwój swoich firm, ale budują relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i osobistym zaangażowaniu.

Poza realizacją celów biznesowych, Ambasada Współpracy angażuje się również w działania społeczne i charytatywne, oraz samodzielnie inicjuje projekty i akcje, których celem jest pomoc konkretnym osobom i organizacjom pozarządowym.

Wszystkie działania i projekty Ambasady, realizowane są w oparciu o turkusowy model organizacyjny. Każdy z członków Stowarzyszenia, w równym stopniu pracuje na jego sukces i zaufanie, oraz budowanie kapitału społecznego.

Ambasada Współpracy, jest organizatorem wydarzenia pt. Puzzle Sukcesu. Jest to wydarzenie o charakterze motywacyjno-charytatywnym, adresowane do przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i osób, które chcą zyskać nowe kompetencje w obszarze biznesowym, poznać ludzi którzy odnieśli sukces w swojej dziedzinie i skorzystać z ich wiedzy. W 2018 r. odbędzie się druga edycja projektu. Podczas eventu, odbędą się prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne i szkolenia, dzięki którym, będzie można poznać tajemnice ludzi sukcesu, dowiedzieć, jak tworzyć i wdrażać efektywne strategie biznesowe, a także wymienić się doświadczeniami i zdobyć nowe, wartościowe kontakty. W czasie wydarzenia, znajdzie się również czas spotkanie z przedstawicielami prężnie rozwijających się organizacji pozarządowych, które są stałym elementem Puzzli Sukcesu. Zwieńczeniem wydarzenia, będzie uroczysta gala, w czasie której, zostanie wręczona statuetka dla „Przedsiębiorcy Wrażliwego Społecznie 2017”. Przewodniczącą Kapituły, przyznającej nagrodę będzie Anna Dymna.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72a, Kraków, 1 piętro, Pok. 113

Tel.: 12 29 90 675 lub 12 29 90 662

 

logotypy unijne