Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Baner z kolorowym napisem "Małopolska Noc Naukowców już 29 września" oraz widokiem kuli ziemskiej na czarnym tle

Małopolska Noc Naukowców 2023

Wielki mi krokami zbliża się Małopolska Noc Naukowców 2023! Już 29 września na uczestników czekać  będą eksperymenty naukowe, prezentacje naukowców, wystawy, technologiczne nowinki i wiele innych atrakcji! 

Baner z napisem konferencja Małopolska Lokalna, Tarnów 7 września 2023

Konferencja Małopolska lokalna już 7 września

Co stanowi siłę napędową obszarów wiejskich w Małopolsce? Obywatel a ekologia – jakich użyć słów, by przekonać do zmian? Środowisko, gospodarka, a przede wszystkim człowiek – wyzwania dla Małopolski lokalnej; o środowisku – jak komunikować się obrazem?
Oto główne wątki, jakie zostaną poruszone podczas konferencji Małopolska lokalna, która odbędzie się 7 września 2023 roku w Akademii Tarnowskiej, w Tarnowie przy ul. A. Mickiewicza 8.

Zdjęcie przedstawia krajobraz z Małopolski, Gmina Iwkowa, w tle góry, na pierwszym planie łąki

Konkurs ODYS 2023 - dla liderów turystyki

Prowadzisz działalność w branży turystycznej? Działasz na terenie województwa małopolskiego? Pokaż się i zostań liderem wśród organizatorów ruchu turystycznego w Małopolsce!

baner informujący o programie dla Startupów

Rekrutacja do 11. edycji programu #StartUP Małopolska

#StartUP Małopolska to program szkoleniowo-mentorski dla firm MŚP z Małopolski zarejestrowanych po 1 kwietnia 2017 r. Jest on kierowany przede wszystkim do startupów wdrażających innowacyjne rozwiązania.

Grafika z napisem: Poznaj projekt SPIN i Fundusze Europejskie, 18 maja 2023 r. godz. 10, Tarnowskie Centrum Przedsiębiorczości ul. Wałowa 10 w Tarnowie

Spotkanie dla przedsiębiorców w Tarnowie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne 18 maja o godz. 10 w Tarnowskim Centrum Przedsiebiorczości, dotyczące możliwości skorzystania z projektu SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców oraz programów finansowanych z Unii Europejskiej dla firm z nowej perspektywy finansowej 2021-2027. 

Zdjęcie przedstawia salę pełną ludzi podczas SPIN CAMPu. Ludzie siedzą na krzesłach i słuchają prezentacji eksperta.

SPIN CAMPy za nami - dziękujemy

Za nami 18 inspirujących spotkań z ekspertami i przedsiebiorcami z Małopolski. Każdy ze SPIN CAMPów był poświęcony innemu tematowi, na każdym z przedsiębiorcami spotykali się przedstawicielami projektu SPIN z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Centrów Transferu Wiedzy i zaporszonymi ekspertami specjalnymi. Mamy nadzieję, że ten czas zaowocuje dla przedsiębiorców nowymi pomysłami na wprowadzanie innowacji w swoich firmach, a także nawiązanymi kontaktami biznesowymi. Dziękujemy, że byliście z nami!

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne