Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
na zdjęciu babcia ucząca wnuczkę piec ciasto

Ucz się u mistrza ! Nowa inicjatywa Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

Jesteś mikro, małym, średnim przedsiębiorcą lub prowadzisz działalność na własny rachunek w Małopolsce? Świadczysz usługi w branży kosmetycznej, fryzjerskiej, gastronomicznej lub hotelarskiej? Chcesz rozwijać pracowników? Weź udział w testowaniu nowej formy kształcenia osób dorosłych – uczenia w miejscu pracy i uzyskaj na nią dofinansowanie w projekcie „Ucz się u mistrza", realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Rekrutacja trwa.
logo spin camp - czerwone litery na białym tle

SPIN CAMP - Działalność B+R, czy to się opłaca ?

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie z cyklu SPIN CAMP - 29.06.2022 w hotelu Turówka w Wieliczce, ul. Żeromskiego 1. Tematyką spotkania będzie opłacalność działalności badawczo-rozwojowej.  

Zapraszamy na #StartUP Małopolska Meetup #9

Serdecznie zapraszamy na spotkanie #StartUP Małopolska Meetup #9 już w najbliższą środę 22 czerwca o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się w The Stage przy ul. Łobzowskiej 3 w Krakowie.

Nadchodzi 12. Małopolski Festiwal Innowacji !

Serdecznie zapraszamy na 12. Małopolski Festiwal Innowacji odbywający się – 20-26 czerwca!

SPIN CAMP - Wyzwania przedsiębiorców w gospodarce odpadami

Kolejny SPIN CAMP poruszy temat wyzwań przedsiębiorców w gospodarce odpadami. Zapraszamy wszystkich do Fronton Office Center przy ulicy Kamiennej 21 w Krakowie, 23 czerwca o godzinie 10:30

Forum Inteligentnego Rozwoju z projektem SPIN

W dniach 6-7 czerwca 2022 r w Uniejowie odbyło się 7 Forum Inteligentnego Rozwoju stanowiące  niepowtarzalną przestrzeń do interakcji najważniejszych decydentów inteligentnego rozwoju: biznesu, nauki, samorządu i administracji państwowej. W tym gronie nie mogło zabraknąć także przedstawicieli projektu SPIN. Województwo Małopolskie było Partnerem wydarzenia.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 20 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne