Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy

Ostatni tegoroczny SPIN CAMP już 28.11.2022!

Ostatni raz w tym roku, będziecie mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu, na którym można zaczerpnąć praktycznej wiedzy z zakresu pomocy projektu, przyszłej perspektywy finansowej, czy zagadnień związanych z procesami automatyzacji i wspomagania decyzji. 16 już SPIN CAMP odbędzie się 28.11.2022 o godzinie 10:30 we Fronton Office Center przy ulicy kamiennej w Krakowie.

Grafika promująca Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Na górze logo kongresu i data 20-22 listopada, w tle sala konferencyjna, na której są obecni uczestnicy i dyskusja miedzy panelistami. Na dole grafiki napis "Największe bezpłatne wydarzenie dla przedsiębiorców"

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Face the Challenge. Biznes w obliczu wielkich wyzwań – to hasło 12. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się 20-22 listopada 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Partnerem Samorządowym Kongresu jest Małopolska. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli projektu SPIN. 

Innowacje dla branży Horeca

W dniach 16-18 listopada zapraszamy na stoisko SPIN podczas 29. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz 20. Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Dla wszystkich odwiedzających targi mamy sporą porcję inspiracji do rozwoju firmy i wprowadzania innowacji.

scena oświetlona światłami niebieskim i czerwonym, w tle napis na ekranie "Polski Kongres Przedsiębiorczości 2022". Na scenie dwoje prowadzących

SPIN na 9 Polskim Kongresie Przedsiębiorczości

Rozwój, nowoczesność, przyszłość – pod takim hasłem odbywał się w Krakowie dwudniowy cykl debat w ramach IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Partnerem Głownym wydarzenia była Małopolska. Na wydarzeniu byli obecni również przedstawiciele projektu SPIN. 

SPIN-nowacje na Warsaw Industry Week 2022 w Nadarzynie !

Na kolejnej odsłonie jednych z największych targów dotyczących przemysłu 4.0 i innowacyjncyh rozwiązań nie zabrakło również przedstawicieli projektu SPIN. Nasze dwie przedstawicielki sprawnie poruszają się pomiędzy otaczającymi je robotami i promują innowacyjne rozwiązania w Małopolsce !

kolorowy folder z grafiką informującą o konferencji innowacje społeczne

17 listopada - Innowacyjna Małopolska w Olkuszu

17 listopada w Olkuszu odbędzie się już trzecia konferencja poświęcona regionalnym innowacjom. Odbędzie się ona w formia hybrydowej. Stacjonarnie od godz 10:00 w Muzeum Podziemny Olkusz ( Rynek 4) mapa dojazdu oraz online.  Link do rejestracji oraz szczegółowy program konferencji znajduje siętutaj.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne