Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
Napis webinar na tablicy

Webinarium „ERRIN dla małopolskich firm i instytucji”

Za nami webinarium „ERRIN dla małopolskich firm i instytucji”. Spotkanie to, organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego – Przedstawicielstwo Małopolski w Brukseli i Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki oraz Centrum Business in Małopolska, odbyło się w dniu 24 czerwca 2021 r. w godzinach od 12:00 do 14:00, na platformie Webex.

słupki monet ułożone jedna na drugiej

Trwa nabór na "Bony na innowacje”

Przypominamy, że wciąż trwa nabór na Bony na innowacje” -wnioski można składać do 27 lipca! Więcej szczegółów pod linkiem: 

https://www.rpo.malopolska.pl/skorzystaj/nabory/poddzialanie-1-2-3--bony-na-innowacje---rpmp-01-02-03-ip-01-12-009-21

zielony baner z napisem Małopolski Festiwal Innowacji, Innowacje to MY

Małopolski Festiwal Innowacji 2021 – Innowacje to MY!

Konferencja, warsztaty, spotkania – gośćmi będą m.in. Radek Kotarski, Paweł Zylm, Joanna Kulczycka. Tegoroczny Małopolski Festiwal Innowacji obfituje w ciekawe wydarzenia oraz inspirujących prelegentów. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. A to wszystko za darmo w formule on-line! Start już 21 czerwca!

Mikrofon na pierwszym planie a w tle sala szkoleniowa

SPIN dociera do firm w gminach i miastach Małopolski

Odbyły się szkolenia dla Wójtów i Burmistrzów pn. Standardy obsługi inwestora w Małopolsce zorganizowane przez Krakowski Park Technologiczny i Województwo Małopolskie. Podczas spotkań, włodarze gmin i miast z regionu, w ramach modułu współpracy z jednostkami, mogli poznać ofertę Krakowskiego Parku Technologicznego i założenia projektu SPIN, realizowanego przez Województwo Małopolskie.

Scrable ułożone w nazwę Zintegrowany System Komunikacji

Bezpłatne seminarium online dot. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) w partnerstwie z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. (MARR S.A.) zapraszają na seminarium informacyjne „Nowe możliwości dla biznesu i HR wynikające ze Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji”. Seminarium odbędzie się w dniu 19.05.2021 r w godz. 10.00 – 12.15 w formule online i jest bezpłatne.

Budynek Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii WGGiOŚ, AGH w Miękini

Coraz bliżej utworzenia HUB-u Naukowo-Technologiczno-Biznesowego w Miękini

Na terenie Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii w Miękini - partnera projektu SPIN - powstanie HUB Naukowo-Technologiczno-Biznesowy pomp ciepła. Wybór miejsca realizacji przedsięwzięcia jest docenieniem znaczącej roli, jaką Centrum pełni w zakresie edukacji i badań dotyczących odnawialnych źródeł energii. 

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne