Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
gala GOZpodarz 2022
SPIN laureatem nagrody
GOZpodarz 2022
laureaci nagrody inteligentnego rozwoju 2022
SPIN Laureatem nagrody
Inteligentnego Rozwoju 2022
Baza Naukowców
BAZA NAUKOWCÓW
Przedsiębiorco, znajdź naukowca do współpracy
next arrownext arrow
previous arrowprevious arrow
pexels pixabay 256381

Kto może skorzystać z projektu SPIN

 

Model SPIN opiera się o funkcjonowanie Centrów Transferu Wiedzy.

Ich zadaniem jest umożliwienie transferowania innowacji z jednostek naukowych i instytucji otoczenia biznesu do przedsiębiorstw co przekłada się na innowacyjność Małopolskiej gospodarki.

 

Więcej informacji

Nie przegap !

Znamy Partnerów nowej edycji projektu SPIN

Zdjęcie przedstawia uścisk dłoni kobiety i mężczyzny pokazujące współpracę w biznesie

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o wyborze Partnerów do wspólnej realizacji projektu SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy. Ich rolą będzie wspieranie małopolskich przedsiębiorców w opracowywaniu i wdrażaniu innowacji.

Zainspiruj się

SPIN skutecznie wspiera firmy

Grafika SPIN z napisem "Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie" i cytatem Walta Disneya "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz tego dokonać"

Znamy już wyniki badania ewaluacyjnego projektu SPIN.. Aż 81% firm, które skorzystały z projektu, potwierdziło wysoką jakość i przydatność uzyskanych usług, a 88% już wdrożyło bądź planuje wdrożenie wypracowanych rozwiązań. Projekt zauważalnie wpłynął też na poprawę relacji nauka-biznes w regionie.

Ambasada Współpracy

Ambasada Współpracy

W ramach projektu SPIN realizujemy usługi dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski.
Można by zadać pytanie skąd firmy wiedzą o SPINie?  Od września 2017r nawiązaliśmy owocną współpracę z Ambasadą Współpracy.

Ambasada Współpracy, to Stowarzyszenie przedsiębiorców wrażliwych społecznie. Członkowie Stowarzyszenia, uczestniczą w spotkaniach biznesowych i networkingowych, na które zapraszają również swoich gości. Podczas każdego ze spotkań, uczestnicy prezentują swoją działalność i usługi, mówią o tym, w czym mogą pomóc członkom grupy i wyrażają swoje potrzeby biznesowe. W każdej z grup networkingowych, obowiązuje zasada, jeden przedstawiciel branży na grupę tzn. że wśród członków danej grupy, może się znaleźć tylko jeden prawnik, księgowy, deweloper, przedstawiciel agencji reklamowej i ubezpieczeniowej, właściciel firmy transportowej, informatyk itd. W ten sposób, członkowie Stowarzyszenia, nie tylko wspierają rozwój swoich firm, ale budują relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i osobistym zaangażowaniu.

Poza realizacją celów biznesowych, Ambasada Współpracy angażuje się również w działania społeczne i charytatywne, oraz samodzielnie inicjuje projekty i akcje, których celem jest pomoc konkretnym osobom i organizacjom pozarządowym.

Wszystkie działania i projekty Ambasady, realizowane są w oparciu o turkusowy model organizacyjny. Każdy z członków Stowarzyszenia, w równym stopniu pracuje na jego sukces i zaufanie, oraz budowanie kapitału społecznego.

Ambasada Współpracy, jest organizatorem wydarzenia pt. Puzzle Sukcesu. Jest to wydarzenie o charakterze motywacyjno-charytatywnym, adresowane do przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i osób, które chcą zyskać nowe kompetencje w obszarze biznesowym, poznać ludzi którzy odnieśli sukces w swojej dziedzinie i skorzystać z ich wiedzy. W 2018 r. odbędzie się druga edycja projektu. Podczas eventu, odbędą się prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne i szkolenia, dzięki którym, będzie można poznać tajemnice ludzi sukcesu, dowiedzieć, jak tworzyć i wdrażać efektywne strategie biznesowe, a także wymienić się doświadczeniami i zdobyć nowe, wartościowe kontakty. W czasie wydarzenia, znajdzie się również czas spotkanie z przedstawicielami prężnie rozwijających się organizacji pozarządowych, które są stałym elementem Puzzli Sukcesu. Zwieńczeniem wydarzenia, będzie uroczysta gala, w czasie której, zostanie wręczona statuetka dla „Przedsiębiorcy Wrażliwego Społecznie 2017”. Przewodniczącą Kapituły, przyznającej nagrodę będzie Anna Dymna.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne