Spin - Małopolskie Centra Tranferu Wiedzy
V Międzynarodowa konferencja "jakość powietrza a efektywność energetyczna 2021

Podsumowanie V konferencji "Jakość powietrza a efektywność energetyczna 2021"

W dniach 9-10 grudnia odbyła się piąta edycja międzynarodowej konferencji „Jakość powietrza a efektywność energetyczna – 2021”. Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem JM Rektora Politechniki Krakowskiej, a następnie gości powitała Pani Małgorzata Fedorczak-Cisak, dyrektor Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego, będącego jednym z Partnerów projektu SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców.

Płócienna torba ze znakiem recyklingu wsród jesiennych liści

Podsumowanie V konferencji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Racławicach

25 Listopada 2021 r. w ramach V konferencji Gospodarka o Obiegu Zamkniętym w Racławicach, odbył się Panel SPIN, na którym nasi Prelegenci opowiedzieli o współpracy z przedsiębiorcami, o wymianie doświadczeń pomiędzy naukowcami, a przedsiębiorcami i korzyściach z niej płynącej.

Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami. Racławice 24-25 listopada 2021 roku. Projekt oto-GOZ. Logotypy: Ministerstwo rozwoju i technologii, instytut gospodarki surowcami mineralnymi i energią Polskiej Akademii Nauk, Główny Urząd Statystyczny, Uniwersytet Ekonomiczny. Projekt finansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami

Zapraszamy Państwa do udziału w V konferencji pod nazwą "Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami", która odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2021 roku. w formule hybrydowej - online oraz w hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. W wydarzeniu wezmą udział także nasi przedstawiciele w ramach panelu poświęconego projektowi SPIN !


Konsultacje Społeczne - Małopolska Przyszłości

 

Konsultacje społeczne trwają od  12 października 2021 r.
do 16 listopada 2021 r.
(35 dni).
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i wspólnego kreowania przyszłości naszego regionu !

Biznes to MY. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce. ósmy do czternastego listopada 2021 roku. www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl

SPIN partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce !

Wielkimi krokami zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości! W wydarzeniu wezmą także udział przedstawiciele projektu SPIN z poszczegónych Centrów Transferu Wiedzy!

Zaproszenie na konferencję pod tytułem Innowacje To My. Patent na Dobry początek. W górnym prawym rogu logo Małopolski

Bezpłatne warsztaty z ochrony własności intelektualnej !

Planujesz wdrożenie nowego unikatowego pomysłu ? Przyda się patent na dobry początek ! Weź udział w bezpłatnych warsztatach online 25 października i dowiedz się jak chronić swoją własność intelektualną.

SPIN Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

ul. Wielicka 72b, Kraków, 3 piętro, Pok. 313

Tel.: 12 29 90 675

Tel.: 12 29 90 791

www.spin.malopolska.pl

e-mail: spin@umwm.malopolska.pl

logotypy unijne